Наказ РУОМС "Про проведення ІII Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів навчальних закладів Святошинського району міста Києва у 2017-2018 навчальному році"

 

№ 18 від 10.01.2017

 

 

 

 

 

Про проведення ІII Кубку Київського

міського голови з шахів «Кришталева тура»

серед учнів навчальних закладів

Святошинського району міста Києва

у 2017-2018 навчальному році

 

На виконання Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва. 2016-2018 роки» та з метою популяризації шахів в учнівському середовищі, підтримки дитячого шахового руху в місті Києві,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Директору НМЦ РУОМС  Ільюку О.Є.:

1.1. Організувати шкільний та районний етапи змагань на Кубок Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва в період з 10 по 31 січня 2018 року - I шкільний етап,  з 19 березня по 23 березня 2018 року – районний етап, відповідно до методичних рекомендацій Департаменту освіти і науки, молоді та спорту з проведення Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» (додаються).

2.  Керівникам закладів освіти:

2.1. організувати та провести шкільний етап змагань на Кубок Київського міського голови з шахів « Кришталева тура»;

2.2. забезпечити участь переможців шкільного етапу у районному етапі змагань; до 15 січня подати графік проведення Кубку в ЗНЗ та до 25 січня  2018 року подати заявки на районний етап змагань на Кубок Київського міського голови з шахів « Кришталева тура» на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;

2.2. призначити відповідального за життя та здоров’я дітей у дорозі та під час проведення районного етапу змагань;

2.3. провести цільовий інструктаж з охорони праці з керівниками команд з обов’язковим записом у журналах інструктажів;

2.3. провести цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності з учнями, які беруть участь у змаганнях з обов’язковим записом у журналі реєстрації інструктажів.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача сектором з питань позашкільної освіти Ревуцьку Л. Й. та  директора НМЦ Ільюка О.Є.

 

 

 

В. о. начальника                                                                   І.І. Коваленко