Наказ РУОМС "Про проведення відкритого Святошинського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена» "

№ 36 від 26.01.2018

 

 

 

 

 

Про проведення відкритого Святошинського

фестивалю-конкурсу  дитячих театральних

колективів навчальних закладів

«Об'єднана Святошинська сцена»

 

 

Відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, з метою виховання дітей та молоді засобами мистецтва, виявлення і підтримки кращих дитячих театральних колективів,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити положення про відкритий Святошинський фестиваль-конкурс  дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена» (додаток).
  2. Провести 21, 22, 23, 26, 27, 28 лютого  2018 року з 15.00 до 19.00 на базі Київського міжнародного університету (вул. Львівська, 49) огляд театральних колективів у рамках відкритого Святошинського фестивалю-конкурсу дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена».
  3. Керівникам навчальних закладів:

3.1.         забезпечити подачу заявок та участь учнівської молоді в конкурсі відповідно до положення;

3.2.         призначити керівників дитячих груп та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров'я дітей у дорозі та під час проведення конкурсу;

3.3.         провести цільовий інструктаж з охорони праці з керівником групи дітей з обов'язковим записом у журналі встановленого зразку;

3.4.         провести цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності з учнями з обов'язковим записом у журналі встановленого зразку.

  1. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідувача сектором з питань позашкільної освіти Ревуцьку Л. Й. та директора науково-методичного центру Ільюка О. Є.

 

 

 

Начальник                                                                        Ю. Дубовецький

 

Додаток до наказу РУОМС

від _____січня 2018

 

 

Положення

про щорічний відкритий Святошинський фестиваль-конкурс  дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена»

 

1. Мета та загальні положення фестивалю-конкурсу

Щорічний відкритий Святошинський фестиваль-конкурс  дитячих театральних колективів навчальних закладів «Об'єднана Святошинська сцена» (далі – фестиваль-конкурс) проводиться   управлінням  освіти, молоді та спорту  Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації з метою  забезпечення комплексного впливу виховних можливостей театрального мистецтва на дітей та молодь шляхом залучення їх  до театрального мистецтва, підтримки і стимулювання інтелектуально і творчо обдарованих дітей та молоді, самореалізації творчої особистості, відродження національної української культури, духовності, традицій, виявлення і підтримки дитячих і юнацьких  театральних колективів.

2. Порядок проведення фестивалю-конкурсу

Фестиваль-конкурс проводиться щорічно упродовж навчального року на базі Київського міжнародного університету (вул. Львівська, 49) відповідно до Умов проведення конкурсу.

Умови проведення конкурсу затверджуються   управлінням  освіти, молоді та спорту  Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

Підсумки підводяться на заключному святі фестивалю-конкурсу.

 

3. Учасники фестивалю-конкурсу

До  участі у конкурсі запрошуються   драматичні та музично – драматичні театральні колективи, театри ляльок, естради, мініатюр, літературні, вертеп (далі – театральні колективи)дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та інших навчальних закладів України та інших держав.

Заявки на участь у конкурсі подаються за підписом керівника навчального закладу не пізніше, ніж за місяць до початку проведення до управління освіти, молоді та спорту  Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації (каб. 117-а) або на електронну адресу ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ) за зразком, поданим нижче:

Заявка

на участь у щорічному відкритому Святошинському фестивалі-конкурсі  дитячих театральних колективів навчальних закладів

«Об'єднана Святошинська сцена»

Навчальний заклад

Назва і звання театрального колективу

ПІБ та звання керівника колективу

Назва вистави,

автор

Дійові особи та ПІБ виконавців, їх кількість

Тривалість висту-пу

 

 

 

 

 

 

 

4. Програма фестивалю-конкурсу

У програму показу входять вистави за творами  кращих  українських та світових авторів, авторські п’єси з учнівського життя тощо.

Тривалість виступу одного театрального колективу до 60 хвилин.

Форма проведення: виступи театральних колективів.

 

5. Організація фестивалю-конкурсу

Для оцінки виступів театральних колективів створюється журі. Склад журі затверджується відповідно до умов проведення фестивалю-конкурсу. До участі в журі запрошуються професійні митці. Персональний склад журі затверджується окремо.

За рішенням журі до умов проведення конкурсу можуть вноситися зміни.

Виступи театральних колективів оцінюються журі за критеріями:

- художній рівень репертуару (max - 3 бали),

- відповідність репертуару віковим особливостям виконавців (max - 3 бали),

- режисерський задум і засоби його втілення (сценографія, музичне оформлення, костюми, використання технічних засобів, тощо) (max - 3 бали),

- рівень виконавської майстерності (max - 3 бали),

- логіка мови (max - 3 бали),

- дикція (max - 3 бали),

- постановка голосу (max - 3 бали),

- сценічна культура (max - 3 бали).

Театральні колективи дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних та інших навчальних закладів оцінюються окремо.

 

6. Організаційний комітет

Для здійснення роботи, пов'язаної з організацією та проведенням фестивалю-конкурсу створюється організаційний комітет, який розглядає заявки від претендентів на участь, розробляє програму, порядок та умови проведення фестивалю-конкурсу, проводить рекламну кампанію. Склад оргкомітету  конкурсу затверджується управлінням освіти, молоді та спорту  Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

 

7. Відзнаки фестивалю-конкурсу.

Колективам-переможцям відповідно до набраних балів вручаються грамоти за І, ІІ, ІІІ місце та подарунки.

Також вручаються дипломи за окремими номінаціями:

«Гран-прі фестивалю-конкурсу»

«Краща вистава позашкільного театру»

«Краща вистава шкільного театру»

«Краща вистава дошкільного театру»

«Краща вистава _______________ театру»

«Краща головна жіноча роль»

«Краща головна чоловіча роль»

«Краща жіноча роль другого плану»

«Краща чоловіча роль другого плану»

«Учасник фестивалю»

 

Завідувач сектором                                                              Л. Ревуцька