Наказ РУОМС "Про проведення III Кубку Київського міського голови з Шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти м. Києва у 2017-2018 навчальному році (районний етап Кубку)"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

07.03.2018 № 104

 

 

 

 

 

 

Про проведення III Кубку

Київського міського голови з

Шахів «Кришталева тура» серед

учнів закладів освіти

м. Києва у 2017-2018 навчальному році (районний етап Кубку)

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13.02.2018 № 94 «Про проведення III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти міста Києва у 2017-2018 навчальному році», Міської комплексної цільової програми «Освіта Києва 2016-2018 роки» з метою популяризації шахів в учнівському середовищі, підтримки дитячого шахового руху в місті Києві,

НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести в 2017-2018 навчальному році районний етап III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва згідно з графіком, що додається.
  2. Безпосередню підготовку, організацію, проведення районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва та нагородження переможців покласти на начальника відділу з питань молоді та спорту Ніколаєнко Н.М.
  3. Затвердити склад оргкомітету районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва, що додається.
  4. Затвердити склад суддівської колегії районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва, що додається.
  5. Визначити, що проведення районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва здійснюється на підставі Регламенту, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 13.02.2018 № 94 «Про проведення III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти міста Києва у 2017-2018 навчальному році».
  6. Визначити заклад позашкільної освіти Святошинського району - Центр військово-патріотичного та спортивного виховання «Десантник» (м. Київ, проспект Леся Курбаса, 18-д) місцем проведення районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва.
  7. Директору Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник» Лук’янчуку І.А. та суддівській колегії провести змагання районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва згідно Правил гри в шахи та відповідно до норм, визначених Регламентом.
  8. Директорам закладам загальної середньої освіти:

8.1.Забезпечити участь переможців шкільного етапу у районному етапі змагань III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» згідно графіку проведень;

8.2. За 7 днів до початку змагань надати заявки учасників змагань, завірені шкільним лікарем (дільничним лікарем, на території якого знаходиться заклад освіти або лікарем лікувально-фізкультурного диспансеру), директором школи та вчителем фізичної культури до відділу з питань молоді та спорту (каб. 204, 205).

8.3. Призначити відповідальних осіб за життя, здоров’я дітей у дорозі та під час проведення заходу.

8.4. Забезпечити проведення цільового інструктажу з керівниками і супроводжуючими з охорони праці та з учнями з безпеки життєдіяльності з обов’язковим записом у журналах реєстрації інструктажів.

9. Контроль за виконанням цього наказу за виконанням наказу покласти на начальника відділу з питань молоді та спорту Ніколаєнко Н.М.

 

 

Начальник управління                                                         Ю. Дубовецький

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРЖЕНО

Наказ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

07.03. 2018 № 104

 

Графік проведення районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва

№ з/п

Вікова група учасників

Місце проведення

Дата проведення

Час проведення

1

1-4 класи

хлопці

Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник»

16.04.2018

14.00

2

1-4 класи

дівчата

Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник»

17.04.2018

14.00

3

5-9 класи

хлопці

Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник

18.04.2018

15.00

4

5-9 класи

дівчата

 

Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник

 

19.04.2018

15.00

5

10-11 класи

дівчата і хлопці

Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник

 

20.04.2018

15.00

 

 

 

Склад організаційного комітету районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва

Голова організаційного комітету:

Дубовецький Юрій Олександрович, начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Заступник голови організаційного комітету:

Ніколаєнко Наталя Миколаївна, начальник відділу з питань молоді та спорту.

Члени організаційного комітету:

Марченко Світлана Аннамурадівна, головний спеціаліст відділу з питань молоді та спорту.

Ільюк Олег Євгенович, директор науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Пучкова Ольга Вікторівна, головний спеціаліст сектору позашкільної роботи.

Лук’янчук Ігор Анатолійович, директор Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді  «Десантник».

Литвиненко Михайло Борисович, керівник гуртка з шахів Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРЖЕНО

Наказ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

07.03.2018 № 104

 

 

Склад суддівської колегії районного етапу III Кубку Київського міського голови з шахів «Кришталева тура» серед учнів закладів освіти Святошинського району міста Києва

Головний суддя:

Кабанов Анатолій Іванович, керівник гуртка з шахів Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді  «Десантник», суддя I категорії з шахів.

 

Члени суддівської колегії:

 

Литвиненко Михайло Борисович, керівник гуртка з шахів Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді  «Десантник», суддя I категорії з шахів.

 

Хрипта Віталій Теодорович, вчитель фізичної культури спеціалізованої школи Святошинського району м. Києва № 200

 

 

 

 

 

Attachments:
Download this file (Документи на туру..zip)Документи на туру..zip[ ]1501 Kb