Наказ РУОМС "Про проведення у 2017-2018 н. р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)"

Від 07.03.2018 №107

 

Про проведення у 2017-2018 н. р. Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

На виконання абзацу 15 статті 3 Закону України «Про оборону України», підпункту 2 пункту 3 Указу Президента України від 12.06.2015 №334 «Про заходи щодо поліпшення національно-патріотичного виховання дітей і молоді», підпункту 5.2.2 пункту 5.2 Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 №641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді», Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно-патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», Положенням  про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»), затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 03.07.2012 за №1094/21406, наказу Міністерства освіти і науки України від 18.09.2017 № 1278 «Про проведення у 2017/2018 навчальному році Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» та з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Директору НМЦ РУОМС Ільюку О.Є.:

1.1.         Затвердити склад  організаційного комітету з питань організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)  (додаток 1);

1.2.        Затвердити склад суддівської колегії районного етапу  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») (додаток 2);

1.3.         Забезпечити методичний та організаційний супровід підготовки роїв учасників районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

2. Головному спеціалісту сектору з питань позашкільної освіти Пучковій О.В.:

2.1.         Залучити до участі у проведенні заходів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») громадські організації національно-патріотичного спрямування, Молодіжний туристичний клуб, Центр військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник», Центр позашкільної роботи, Центр творчості дітей та юнацтва, Дитячо-юнацький спортивний клуб з водних видів спорту «Бригантина» тощо.;

2.2.         Забезпечити організацію та проведення 11-13 травня 2018 року районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») на базі водної станції оздоровлення, відпочинку та спорту на Жуковому острові м. Києва.

3. Керівникам закладів загальної освіти:

3.1.          Надати заяки на участь у  Всеукраїнській дитячо-юнацької військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура») до 02.04.2018 в каб. 117-А

4. Керівникам закладів позашкільної освіти:

4.1.          Директору директор ЦВПСВМ «Десантник» Лук'янчуку І.А. розробити програму змагань до 02.04.2018.

4.2.          Директорам МТК Рахубі О.С., ЦТДЮ Росляковій С.В., ЦПР Савенко Н.І. надати пропозиції щодо змістовного дозвілля учасників гри до 02.04.2018.

5. Головному спеціалісту Васильченко Л.Є. провести  інструктаж з охорони праці з керівниками груп з обов'язковим записом в журналі відповідного зразка.

6. Контроль  за  виконанням  даного  наказу  покласти  на  директора  НМЦ РУОМС    Ільюка О.Є. та   завідувача сектору  з питань позашкільної освіти Ревуцьку Л.Й.

 

 

Начальник                                                                                        Ю. Дубовецький

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток №1

до наказу РУОМС №107

від «07» березня 2018

 

Склад організаційного комітету

з питань організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

  1. Дубовецький Ю.О. - начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  2. Коваленко І.І. - заступник начальника- начальник відділу соціального та матеріально-технічного забезпечення управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  3. Ільюк О.Є. - директор НМЦ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  4. Бондарчук Т.К. -  головний бухгалтер управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  5. Ревуцька Л.Й. - завідувач сектором  з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  6. Пучкова О.В. - головний спеціаліст сектору  з питань позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  7. Стернад О.О. - методист НМЦ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації;
  8. Лук'янчук І.А. - директор ЦВПСВМ «Десантник»
  9. Загорія С.С.  - директор дитячо-юнацького спортивного клубу з водних видів спорту «Бригантина».

 

 

Директор НМЦ РУОМС                                                               О. Ільюк

 

 

Додаток №2

до наказу РУОМС №107

від «07» березня 2018

Суддівська колегія районного етапу

Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 

Головний суддя

Малєнков Анатолій Артемович

Заступник головного судді

Гурський Степан Федорович

Секретар

 

Кирсенко Леонід Васильович

Вегера Аліна Володимирівна

Судді:

 

Оцінювання «БІВАК» (таборування).

Гурський Степан Федорович

Конкурс строю та пісні «ВПОРЯД»

Каленяк Віталій Петрович

Кирсенко Леонід Васильович

Бондарєв Олександр Васильович

Інтелектуальна гра – вікторина «ВІДУН».

Кравець Ірина Меметовна

Гурський Степан Федорович

Семенов Юрій Володимирович

Змагання «Стрільба».

Малєнков Анатолій Артемович

Джемула Микола Демидович

Катков Юрій Костянтинович

Жоян Василій Юхимович

Змагання «Рятівник».

Чекменьов Віталій Анатолійович

Чекменьов Антон Віталійович

Жугіна Наталія Сергіївна

Змагання «туристсько – спортивна смуга перешкод»

 

Дзівалтовський В’ячеслав Іванович

Гурський Степан Федорович

Бондарєв Олександр Васильович

Каленяк Віталій Петрович

Катков Юрій Костянтинович

Кирсенко Леонід Васильович

Семенов Юрій Володимирович

Панін Валерій Григорович

Силові змагання «перетягування « ЛИНВИ»

Іващенко Володимир Борисович