Наказ РУОМС "Про організаційні заходи з проведення відкритої першості з футболу «Святошинські надії»"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наказ від 11.04.2018 № 157

 

 

 

 

Про організаційні заходи

з проведення відкритої першості з футболу

«Святошинські надії»

 

 

 

 

 

 

Керуючись Указом Президента України «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація»,  з метою  формування у суспільстві умов до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування здоров'я громадян як найвищої соціальної цінності в державі, розширення дружніх зв’язків,

НАКАЗУЮ:

 

  1. Довести до відома директорів закладів загальної середньої освіти про використання спортивної інфраструктури – футбольних полів (майданчиків), розташованих на території закладів, для проведення відкритої першості дитячо-юнацької спортивної школи № 26 з футболу «Святошинські надії» з 14 квітня 2018 року по 19 травня 2018 року ( щосуботи) серед юнаків 2004-2011 р.н.
  2. Директорам закладам загальної середньої освіти Святошинського району № 185, № 200, № 72, № 254, № 55, № 196, № 235забезпечити вільний доступ до роздягалень, місць загального користування та футбольних полів (майданчиків) для учасників змагань та, в межах компетенції, створити необхідні умови для проведення змагань.
  3. В. о. директора дитячо-юнацької спортивної школи № 26 Святошинського району м. Києва Ясько Ю.М.:

3.1Надати методичну та практичну допомогу закладам загальної середньої освіти в підготовці до змагань

3.2.         Забезпечити організацію та проведення змагань

3.3.    Провести цільовий інструктаж з охорони праці з тренерами-викладачами та цільовий інструктаж з безпеки життєдіяльності з учасниками спортивних змагань з обов’язковою реєстрацією в журналах встановленого зразка.

4..   Директору науково-методичного центру Іллюку О. Є. оприлюднити цей наказ на офіційному веб-сайті управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника відділу з питань молоді та спорту Ніколаєнко Н. М.

 

 

Начальник                                                                            Ю. Дубовецький