Наказ РУОМС "Про відрядження учнів (дівчата) та вчителів фізичної культури на чемпіонат міста Києва з стритболу 3 на 3"

Від 11.04.2018 р                                   за № 155

 

Про відрядження учнів (дівчата) та вчителів                                                                                 фізичної культури на чемпіонат                                                                                міста Києва  з стритболу 3 на 3

Згідно наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) від   15.03.2018  р. № 205 «Про проведення чемпіонату  міста Києва з баскетболу  серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти»

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам Київської гімназіії № 287 Почечуєвій І. П., закладу загальної середньої освіти № 196 Мендель О. В., відрядити  12.04. 2018р. на змагання з стритболу     3 на 3  до НВК «Домінанта» (вул. Юність)  вчителів фізичної культури та команди  учнів (дівчата 6-11 класів) у кількості 4 осіб, переможців районного етапу, видавши відповідний наказ по навчальному закладу;                                                                                                                          1.1. провести цільовий інструктаж з учителями та  учнями з безпеки життєдіяльності   у дорозі та під час змагань з обов’язковим записом у журналі реєстрації інструктажів.

2.Вчителям фізичної культури:                                                                                  2.1. представити склад команди, учнів, які за станом здоров’я віднесені до основної медичної групи;                                                                                                2.2. підготувати заявку на участь учнів у спортивно-масовому заході, затверджену лікарем та керівником навчального закладу, учнівські квитки з фото,  ксерокопії свідоцтва про народження дитини;                                               2.3. заявку подати до суддівської колегії 12.04.2018 р.  на 13.00.

3. Початок змагань о 14.00.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на  директора науково-методичного центру Ільюка О.Є.

 

 

Начальник                                               Ю. Дубовецький