Про організацію та проведення перевірки професійних компетентностей керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Святошинського району м. Києва, з якими планується переукладення контрактів у 2018 році

«30» травня 2018 р.                                                                                       № 375 -  к

 

Про організацію та проведення перевірки

професійних компетентностей керівників

закладів дошкільної та загальної середньої

освіти Святошинського району м. Києва,

з якими планується переукладення

контрактів у 2018 році

 

Відповідно до пункту 13 Порядку укладання контрактів з керівниками дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 24 вересня 2013 року № 925к «Про порядок призначення та звільнення керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва» (зі змінами та доповненнями), з метою перевірки професійних компетентностей директорів закладів освіти міста Києва, з якими планується переукладення контрактів у 2018 році та наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25 травня 2018 року № 235-к  « Про організацію та проведення перевірки професійних компетентностей керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти м. Києва, з якими планується переукладення контрактів у 2018 році»

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Затвердити комісію для проведення тестування керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти Святошинського району міста Києва, з якими планується переукладання контрактів у 2018 році (додаток).
  2. Провести тестування керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти Святошинського району міста Києва, з якими планується переукладання контрактів у 2018 році:

07.06.2018 року закладів дошкільної освіти;

08.06.2018 року закладів загальної середньої освіти;

3. Забезпечити звітування керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Святошинського району міста Києва, з якими планується переукладення контрактів у 2018 році перед педагогічною та батьківською громадськістю в режимі он-лайн згідно графіка.

4. Призначити відповідальними за проведення тестування та звітування керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти Святошинського району:

-        завідувача сектором з кадрових питань Макаровець О.В. в частині організації проведення тестування та звітування;

-        методиста науково-методичного центру Толкачову І.Ю. в части технічного супроводу та проведення тестування і звітування.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління                                                            Ю.О.Дубовецький

 

 

Додаток

до наказу УОМС № 375-к

від «30» травня 2018р.

 

 

Склад комісії

для проведення тестування 07-08.06.2018 року

керівників закладів дошкільної, загальної середньої освіти

Святошинського району міста Києва,

з якими планується переукладання контрактів у 2018 році

 

  1. Дубовецький Юрій Олександрович – голова комісії, начальник управління освіти, молоді та спорту;
  2. Макаровець Олена Володимирівна – секретар комісії, завідувач сектором з кадрових питань;
  3. Заворітько Людмила Олексіївна – член комісії, голова районної організації профспілки;
  4. Гоменюк Андрій Миколайович - член комісії, головний спеціаліст – юрист;
  5. Голованенко Людмила Миколаївна -  член комісії, начальник відділу загальної середньої освіти ;
  6. Гамова Марина Юріївна - член комісії, завідувач сектором з питань дошкільної освіти ;
  7. Пісчанська Ірина Леонідівна - представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за згодою – 07.06.2018;
  8. Бондаренко Олег Миколайович – представник Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) за згодою – 08.06.2018 .