Наказ РУОМС "Про внесення зміни в назвах посад керівників закладів дошкільної освіти Святошинського району міста Києва"

«18» червня 2018 р.                                                                                 № 478 -  к

 

Про внесення зміни в назвах посад

керівників закладів дошкільної освіти

Святошинського району міста Києва

 

 

Керуючись Законом України «Про освіту» від 05.09.2017 №2145-VIII, наказом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29 грудня 2017 року № 887к «Про внесення змін до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту від 24 вересня 2013 року № 925к «Про Порядок призначення та звільнення керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва» та з метою приведення у відповідності назви посади керівника закладу дошкільної освіти,

 

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. ВЗЯТИ до відома, що Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) внесено зміни до контрактів керівників закладів дошкільної освіти, в яких за текстом слово «завідувач» в усіх відмінках і числах замінено словом "директор" у відповідному відмінку і числі.
  2. Завідувачу сектором з кадрових питань управління освіти , молоді та спорту Макаровець О.В.:

2.1.           Внести відповідні записи до трудових книжок керівників дошкільної освіти;

2.2.           Внести відповідні зміни до посадових інструкцій керівників закладів дошкільної освіти щодо перейменування посади керівника.

3. Керівникам закладів дошкільної освіти:

3.1.           Внести зміни, у разі необхідності, до статутів закладів дошкільної освіти щодо перейменування посади керівників.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на завідувача сектором з кадрових питань Макаровець О.В. та завідувача сектором з питань дошкільної освіти Гамову М.Ю.

 

 

 

Начальник управління                                                        Ю.О.Дубовецький