Наказ РУОМС "Про посилення виконавської дисципліни"

від 19.07.2018                                                                                № 244

 

 

 

 

 

Про посилення виконавської

дисципліни

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2018 № 505 «Про посилення виконавської дисципліни», з метою підвищення рівня виконавської дисципліни, посилення персональної відповідальності керівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади Святошинського району м. Києва,

 

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам структурних підрозділів управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті києві державної адміністрації: Голованенко Л. М., Гамовій М. Ю., Макаровець О. В., Ніколаєнко Н. М.:

1.1. Забезпечити безумовне виконання керівниками закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.05.2018 № 505 «Про посилення виконавської дисципліни».

1.2. Посилити контроль за виконанням умов контракту керівниками закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва, термінів його дії.

1.3. Поновити практику обговорення під час нарад наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту про притягнення до дисциплінарної  відповідальності керівників  закладів освіти, розроблення заходів щодо усунення причин, що впливають на якість освітнього процесу, безпечних умов  перебування учасників освітнього процесу в закладі освіти.

1.4. Здійснювати контроль за дотриманням виконавської дисципліни керівниками закладів освіти.

2. Головному спеціалісту з юридичних питань Гоменюку А. М.

2.1. Забезпечувати своєчасне та якісне інформування про виконання завдань, визначених наказами Міністерства освіти і науки України, Департаменту освіти і науки, рішеннями Київської міської ради, розпорядженнями Київського міського голови та виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), розпорядженнями голови Святошинської районної в місті Києві державна адміністрації

3. Завідувачу сектором з питань кадрового забезпечення Макаровець О. В, та головному спеціалісту з юридичних питань Гоменюку А. М:

3.1. Взяти під особистий контроль якість підготовки клопотань щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності керівників закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва».

4. Головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії  Бондарчук Т. К.:

4.1. Посилити контроль щодо недопущення нецільового використання приміщень закладів освіти.

5. Директору науково – методичного центру Ільюку О. Є та головному бухгалтеру централізованої бухгалтерії  Бондарчук Т.К.:

5.1. Забезпечити безумовне виконання керівниками закладів освіти наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10. 2017 № 930 «Про прозорість та відкритість діяльності закладів освіти».

6. Керівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва:

6.1. Забезпечити неухильне виконання наказів Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 03.10.2017 № 930 «Про прозорість та відкритість», від 27 .03.2014 № 184 «Про затвердження електронного запису дітей до дошкільних навчальних закладів комунальної власності територіальної громади міста Києва».

6.2. Не допускати випадків закриття закладів освіти на реконструкцію, капітальний  ремонт без погодження з управлінням освіти, молоді та спорту

6.3. Посилити контроль за створенням безпечних та нешкідливих умов перебування в закладі освіти учасників освітнього процесу та якістю освітнього процесу.

6.4. Неухильно дотримуватися нормативно-правових актів з питань освіти.

6.5. Не допускати випадків порушення педагогічної етики під час проведення освітнього процесу педагогічними працівниками.

6.6. Посилити контроль за виконанням Правил внутрішнього розпорядку закладів освіти, посадових обов’язків працівників. Своєчасно притягувати до дисциплінарної відповідальності працівників закладів освіти за виявлені порушення виконавської дисципліни.

6.7. Про виявлені порушення виконавської дисципліни в закладах освіти інформувати управління освіти, молоді та спорту.

6.8. Провести виробничі наради з питань дотримання виконавської дисципліни до 31.08.2018.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник                                                                            Ю. Дубовецький