Про проведення виїзного семінару керівників ЗЗСО, ЗПО, ДЗО та працівників УОМС

«23» жовтня  2018 р.                                                                     № 800 -  к

 

Про проведення виїзного семінару

керівників ЗЗСО, ЗПО, ДЗО та працівників УОМС

Відповідно до річного плану управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на 2018 рік та з метою вивчення міжнародного досвіту в питаннях інноваційної педагогіки, освітнього середовища та організації змістовного дозвілля учасників освітнього простору в Республіці Словаччина ,

 

Н А К А З У Ю :

 

1. Направити делегацію керівників закладів освіти Святошинського району міста Києва та працівників управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до м. Бардейве (Республіка Словаччина) з 27 жовтня по 01 листопада 2018 року (додаток 1).

2. Директору науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Ільюку О.Є. затвердити програму виїзного семінару (додаток 2).

3. Головному спеціалісту управління освіти, молоді та спорту Васильченко Л.Є. провести цільовий інструктаж з охорони праці з учасниками виїзного семінару.

4. Зберегти за вищезазначеними працівниками середньомісячну заробітну плату за основним місцем роботи.

5. Витрати на проїзд, проживання, харчування, екскурсії та культурні  заходи

здійснити за власний рахунок та рахунок сторони, що приймає.

6. Контроль за  виконанням цього  наказу  покласти на головного бухгалтера централізованої бухгалтерії управління Бондарчук Т.К. та завідувача сектором з кадрових питань Макаровець О.В.

 

 

Начальник управління                                                                 Ю.О.Дубовецький