Наказ РУОМС "Про посилення заходів безпеки в закладах і установах освіти Святошинського району "

від 26.10.2018                                                                                            № 332

 

Про посилення заходів безпеки

в закладах і установах освіти

Святошинського району

 

На виконання наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)  24.05.2018                        № 492 «Про посилення заходів безпеки в закладах освіти міста Києва» та листа від 18.10.2018 № 063-10190, відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 26.12.2017 № 1669, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23.01.2018 за № 100/31552, з метою забезпечення безпечного перебування учасників освітнього процесу в закладах освіти та попередження нещасних випадків

 

Н А К А З У Ю:

 

1. Директорам закладів і установ освіти:

1.1. Посилити пропускний режим та обмежити доступ на території закладів освіти осіб, які не беруть безпосередньої участі в освітньому процесі.

1.2. Забезпечити щоденне обстеження приміщень і територій закладів освіти з метою своєчасного виявлення підозрілих предметів та сторонніх осіб, забезпечити оперативне інформування правоохоронних органів у разі їх виявлення.

1.3. Забезпечити цілодобову роботу комплектів камер зовнішнього та внутрішнього відеоспостереження.

1.4. Забезпечити організовану зустріч здобувачів освіти початкової школи перед початком занять та їх супровід після закінчення уроків.

1.5. Проводити роз’яснювальну роботу з учасниками освітнього процесу щодо правил безпечної поведінки, посилення режиму безпеки з залученням співробітників Державної служби надзвичайних ситуацій та правоохоронних органів.

1.6. Відпрацювати з учасниками освітнього процесу практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій, надання першої допомоги потерпілим.

1.7. Розмістити в інформаційних куточках закладів освіти правила дій у надзвичайних ситуаціях, пам’ятки про правила поводження з підозрілими предметами тощо.

1.8. Забезпечити своєчасне інформування управління освіти, молоді та спорту про надзвичайні ситуації у разі їх виникнення.

1.9. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьківською громадськістю щодо необхідності вжиття зазначених заходів з метою уникнення скарг та соціальної напруги.

2. Відповідальність за створення безпечних умов освітнього процесу, своєчасність надання інформації та її достовірність покласти на директорів закладів освіти.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника                      І. Коваленко та директорів закладів освіти.

 

 

Начальник                                                                       Юрій ДУБОВЕЦЬКИЙ