Наказ РУОМС "Про проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році"

Від 24.10.2018                                                      № 330

 

 

 

Про проведення  ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських та Київських учнівських

олімпіад з навчальних предметів

у 2018/2019 навчальному році

 

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 02.08.2018 № 849 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році», наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від    19.09.2018 №  630   «Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» та з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести ІІ (районний) етап Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з навчальних предметів серед учнів 6-11 класів на базі закладів загальної середньої освіти району  в листопаді – грудні 2018 року (додаток 1).

2. Затвердити склад організаційного комітету  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з навчальних предметів (додаток 2).

3.  Директору районного науково-методичного центру Ільюку О.Є.:

3.1.    Забезпечити організаційний, науково-методичний супровід проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з української мови та літератури, англійської мови, німецької мови, французької мови, історії, правознавства, математики, інформатики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, економіки, трудового навчання, педагогіки і психології, зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, російської мови і літератури, фізичної культури, інформаційних технологій у номінаціях «Офісні технології», «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна анімація», «WEB -програмування» та лінгвістики згідно з чинним Положенням про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності.

3.2. Сформувати предметно-методичні комісії зі складання завдань, критеріїв їхнього оцінювання та відповіді до завдань для учнівських олімпіад із образотворчого мистецтва, зарубіжної літератури, трудового навчання, педагогіки і психології, інформаційних  технологій  у  номінаціях          «Комп’ютерна графіка», «Комп’ютерна анімація».

3.3. Забезпечити тиражування завдань та нерозголошення їх змісту до початку проведення учнівських олімпіад.

3.4. Урахувати, що в ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад із навчальних предметів беруть участь лише переможці І (шкільного) етапу згідно з заявками закладів загальної середньої освіти.

3.5. Подати до 01.11. 2018 року в  Інститут післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка ( пр. Тичини, 22-А, каб. 45) інформацію про відповідальну особу в районі за проведення учнівських олімпіад.

3.6. Подати звіти про проведення ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад та заявки на участь команд у ІІІ (міському) етапі до Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка ( пр. Тичини, 22-А, каб. 45) у друкованому та електронному вигляді (в одному з таких форматів: xls, xlsx) не пізніше ніж за два тижні до дня проведення кожної предметної олімпіади ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ;    Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду ).

3.7. Забезпечити своєчасне оприлюднення результатів ІІ (районного) етапу олімпіад.

3.8. Розмістити цей наказ на  сайті управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

4. Директорам закладів загальної середньої освіти:

4.1. Забезпечити участь учнівських команд  у ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад відповідно до графіка (додаток).

4.2. Наказом по закладу загальної середньої освіти призначити керівників та супроводжуючих учнівських команд із числа працівників  закладів освіти та покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей у дорозі та під час проведення олімпіад.

4.4. Директорам закладів загальної середньої освіти: ЗЗСО № 13 (Макаренко М.О.), ЗЗСО № 35 (Зорін В.В.), ЗЗСО № 40 (Полторацький О.Е.), ЗЗСО № 76 (Знак О.П.), ЗЗСО № 83 (Чуб І.М.), ЗЗСО № 185 (Щербаков Є.М.), ЗЗСО № 196 (Мендель О.В.), ЗЗСО № 197  (Куца С.В.), ЗЗСО № 206 (Лаговська С.В.), ЗЗСО № 222 (Шевкопляс В.М.), ЗЗСО № 230 (Завадська С.В.), ЗЗСО № 253 (Пізняхівська І.С.), ЗЗСО № 254 (Брюховецька Н.В.), ЗЗСО № 288 (Жгут О.А.),  ЗЗСО № 304 (Шуть Г.Є.), ЗЗСО № 317 (Качинська Т.В.) -  забезпечити сприятливі умови для плідної роботи учасників ІІ (районного) етапу Всеукраїнських та Київських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на  директора районного науково-методичного центру Ільюка О.Є.

 

 

Начальник                                                                    Ю. Дубовецький

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток

до наказу РУОМС

від ___  2018 № __

ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу учнівських олімпіад з навчальних предметів

у 2018/2019  навчальному році

№ з/п

Дата проведення

День

Навчальні предмети

Місце прове

дення

Класи

Відпові

дальний

1.

10 листопада

Субота

Українська мова та література

ЗЗСО № 76

7-11

Вернигора О.І.

2.

11 листопада

Неділя

Географія

ЗЗСО № 222

8-11

Петренко П.Г.

3.

14 листопада

Середа

15.00

Образотворче мистецтво

ЗЗСО № 317

6-11

Хоменко Г.Г.

4.

17 листопада

Субота

Інформатика

ЗЗСО № 304

8-11

Петренко П.Г.

5.

18 листопада

Неділя

Іноземні мови (німецька, французька)

ЗЗСО № 197

8-11

Андрушко Т.І.

6.

21 листопада

Середа

14.30

Фізична культура

ЗЗСО 288

11

Скрипець М.Я.

7.

23 листопада

П’ятниця

14.30

Астрономія

ЗЗСО № 185

10-11

Грищук І.С.

8.

24 листопада

Субота

Історія

ЗЗСО № 253

8-11

Андрушко Т.І.

9.

25 листопада

Неділя

Математика

ЗЗСО № 13 (6-7 класи)

ЗЗСО № 206

(8-11 класи)

6-11

Грищук І.С.

10.

30 листопада

П’ятниця

14.30

Економіка

ЗЗСО № 83

9-11

Петренко П.Г.

11.

30 листопада

П’ятниця

15.00

Трудове навчання (обслуговуючі види праці)

ЗЗСО № 254

8-11

Хоменко Г.Г.

12.

1 грудня

Субота

Правознавство

ЗЗСО № 40

9-11

Андрушко Т.І.

13.

2 грудня

Неділя

Біологія

ЗЗСО № 288

8-11

Грищук І.С.

14.

2 грудня

Неділя

Лінгвістика

ЗЗСО № 40

6-11

Тромса М.І.

15.

7 грудня

П’ятниця

15.00

Трудове навчання (технічні види праці)

ЗЗСО № 230

8-11

Хоменко Г.Г.

16.

7 грудня

П’ятниця

15.00

Педагогіка і психологія

ЗЗСО № 206

11

Ільюк О.Є.

17.

8 грудня

Субота

Хімія

ЗЗСО № 317

7-11

Грищук І.С.

18.

9 грудня

Неділя

Інформаційні технології в номінації «Офісні технології»

ЗЗСО № 304

8-11

Петренко П.Г.

19.

9 грудня

Неділя

Зарубіжна література

ЗЗСО № 76

8-11

Вернигора О.І.

20.

14 грудня

П’ятниця

14.30

Екологія

ЗЗСО № 288

10-11

Грищук І.С.

21.

15 грудня

Субота

Російська мова та література

ЗЗСО № 288

8-11

Вернигора О.І.

22.

15 грудня

Субота

Фізика

ЗЗСО № 317

7-11

Грищук І.С.

23.

16 грудня

Неділя

Іноземні  мови (англійська)

ЗЗСО № 196

8-11

Андрушко Т.І.

24.

24 грудня

Понеділок

Інформаційні технології в номінації «WEB-програмування»

ЗЗСО № 35

6-11

Петренко П.Г.

25.

24 грудня

Понеділок

Інформаційні технології в номінації «Комп’ютерна графіка»

3ЗСО № 35

6-11

Петренко П.Г.

26.

24 грудня

Понеділок

Інформаційні технології в номінації «Комп’ютерна анімація»

ЗЗСО № 35

6-11

Петренко П.Г.

Директор РНМЦ                                                                                        О. Ільюк