Наказ РУОМС "Про проведення районних змагань з міні - футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району"

 

05.11.2018                                                                                     № 342

 

 

Про проведення районних

змагань з міні - футболу

«Надія 2018» серед учнів

закладів загальної середньої

освіти Святошинського району

 

 

Керуючись Указом Президента України «Про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація», відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на 2018/2019 навчальний рік, з метою формування у суспільстві умов до оздоровчої рухової активності та здорового способу життя для формування громадян як найвищої соціальної цінності в державі,   

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Провести в 2018-2019 навчальному році районні змагання з міні -футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району.
 2. Безпосередню підготовку, організацію районних змагань з міні –футболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району та нагородження переможців покласти на начальника відділу з питань молоді та спорту Ніколаєнко Н.М.
 3. Затвердити склад оргкомітету районних змагань з міні-футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району, що додається.
 4. Затвердити склад суддівської колегії районних змагань з міні-футболу «Надія 2018» серед учнів загальної середньої освіти Святошинського району, що додається.
 5. Затвердити регламент проведення районних змагань з міні-футболу «Надія 2018» серед учнів загальної середньої освіти Святошинського району, що додається.
 6. Визначити заклад загальної середньої освіти № 253 Святошинського району місцем урочистого відкриття районних змагань з міні – футболу «Надія 2018» серед учнів загальної середньої освіти Святошинського району.
 7. Визначити тренерів дитячо-юнацької спортивної школи № 26 міста Києва відповідальними за проведення районних змагань з міні-футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району. згідно правил гри в міні -футбол та норм, визначених Регламентом».
 8. Директору дитячо-юнацької спортивної школи № 26 міста Києва Ясько Ю.М. скласти розклад спортивної школи з урахуванням проведення районних змагань з міні – футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району.
 9. Директорам закладів загальної середньої освіти Святошинського району, де будуть проводитися змагання, забезпечити вільний доступ до роздягалень, місць загального користування та спортивних залів для учасників змагань та, в межах компетенції, створити необхідні умови для проведення змагань.
 10. Директорам закладам загальної середньої освіти:
 11. Забезпечити участь команди від  закладу загальної середньої освіти в районних змаганнях з міні – футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району.
 12. Підтвердити участь команди від закладу освіти заявкою до 09.11.2018 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду (тел. 067 888 97 24).
 13. Визначити, що жеребкування учасників змагань відбудеться 12.11.2018 о 16.00 в приміщенні управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Якуба Коласа, 6 а.  (актовий зал).
 14. До початку змагань надати заявки учасників змагань, завірені шкільним лікарем (дільничним лікарем, на території якого знаходиться заклад освіти або лікарем лікувально-фізкультурного диспансеру), директором школи та вчителем фізичної культури до відділу з питань молоді та спорту (каб. 104).
 15. Призначити відповідальних осіб за життя, здоров’я дітей у дорозі та під час проведення заходу.
 16. Забезпечити проведення цільового інструктажу з керівниками і супроводжуючими з охорони праці та з учнями з безпеки життєдіяльності з обов’язковим записом у журналах реєстрації інструктажів.
 17. Директору закладу загальної середньої освіти № 253 Пізняхівський І. С. створити належні умови для відкриття урочистостей 15.11.2018 року о 15.00 годині.
 18. Директорам закладів загальної середньої освіти Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації забезпечити учасників змагань на відкритті 15.11.2018 о 15.00.
 19. Контроль за виконанням цього наказу за виконанням наказу покласти на начальника відділу з питань молоді та спорту Ніколаєнко Н.М.

 

 

 

Начальник управління                                                         Ю. Дубовецький

 

 

 

ЗАТВЕРЖЕНО

Наказ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

05.11.2018 № 342

 

Склад організаційного комітету районних змагань з міні – футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району міста Києва

Голова організаційного комітету:

Дубовецький Юрій Олександрович, начальник управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Заступник голови організаційного комітету:

Ніколаєнко Наталя Миколаївна, начальник відділу з питань молоді та спорту.

Члени організаційного комітету:

Ільюк Олег Євгенович, директор науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації.

Ясько Юрій Миколайович – директор дитячо–юнацької спортивної школи № 26 міста Києва.

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРЖЕНО

Наказ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

05.11.2018 № 342

 

 

Склад суддівської колегії районних змагань з міні – футболу «Надія2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району

Головний суддя:

Топчій Олександр Юрійович – заступник директора з навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацької спортивної школи № 26 м. Києва.

Члени суддівської колегії:

Лауданський Євгеній Ростиславович

Смоловик Сергій Олексійович

Зайнчковський Олександр Юрійович

Кузмін Павло Петрович

Федунов Михайло Володимирович

Усаковський Юрій Олександрович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРЖЕНО

Наказ управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації

05.11.2018 № 342

Регламент районних змагань з міні – футболу «Надія 2018» серед учнів закладів загальної середньої освіти Святошинського району

I.Мета і завдання:

 

1.Розвиток і популяризація міні-футболу в загальноосвітніх навчальних закладах.

2.Підвищення масовості шкільного міні-футболу.

3.Організація фізкультурно-оздоровчої та виховної роботи в школах.

4.Зміцнення здоров’я дітей та підлітків.

5.Залучення їх до систематичних занять міні -футболу.

6.Виявлення здібних футболістів.

7.Виявлення команд-переможців серед загальноосвітніх навчальних закладів     району.

II Керівництво змаганнями

Загальне керівництво організацією та проведенням змагань здійснюється відділом з питань молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації. Безпосередня підготовка та проведення змагань покладається на суддівську колегію, затверджену наказом.

III Термін і місце проведення змагань:

Змагання проводяться протягом листопада – грудня 2018 року

Місце проведення заклади загальної середньої освіти Святошинського району

 

IV Учасники та умови проведення

Змагання командні. До участі в змаганнях допускаються учні закладів загальної середньої освіти 2009 року народження та молодші. Змагання проводяться згідно діючих Правил гри з міні – футболу (футзалу), 2 тайми по 15 хвилин.

V Заявки

Представник команди в день проведення мандатної комісії подає документи:

-         заявку, завірену шкільним лікарем, директором школи та вчителем фізичної культури і спорту

-         документ, що посвідчує рік народження дитини.

VI Фінансування

Фінансування витрат на проведення змагань здійснюється за рахунок коштів, не забороненим чинним законодавством.

 

VII Безпека під час проведення змагань

На час проведення змагань:

-         призначаються відповідальні за життя та здоров’я дітей у дорозі та під час проведення змагань

-         забезпечується проведення цільового інструктажу з керівниками і супроводжуючими з охорони праці та з учнями з безпеки життєдіяльності з обов’язковим записом у журналах реєстрації

 

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання

 

 

 

 

 

 

Начальник відділу

з питань молоді та спорту                                          Н. Ніколаєнко