Наказ РУОМС "Про призначення відповідальних за електричне господарство управління освіти, молоді та спорту і закладів освіти Святошинського району міста Києва"

 

№  60 від 12.03.2019

 

 

 

Про призначення відповідальних за

електричне господарство  управління

освіти, молоді та спорту і  закладів освіти

Святошинського району міста Києва

 

Відповідно до вимог статті 13 Закону України «Про охорону праці», пункту 1.3.1. Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів (ДНАОП 40-1.21-98), на підставі договору від 11.03.2019 року № 118/19 з ТОВ «Електроадвокат» на технічне обслуговування щитових і внутрішніх мереж в закладах освіти, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту, з метою забезпечення утримання, експлуатації і обслуговування електроустаткування

 

Н А К А З У Ю:

 

  1. Призначити відповідальним за безпечну експлуатацію електричного господарства у закладах освіти, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту директора ТОВ «Електроадвокат»  Соловйова Дмитра Володимировича  (за згодою).
  2. Контроль за проведенням технічного обслуговування щитових та електромереж закладів освіти, підпорядкованих управлінню освіти, молоді та спорту, покласти на провідного спеціаліста групи централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти Бондаренко Тетяну Володимирівну.
    1. Директорам освітніх закладів:

3.1.  Призначити відповідальних осіб за справний стан, безпечну експлуатацію електрогосподарства, енергозбереження та режим споживання електроенергії з числа працівників,  які  пройшли відповідне навчання і перевірку знань у встановленому нормативними актами порядку.

3.2. Забезпечити дотримання вимог Правил електробезпеки в приміщеннях закладів та установ освіти району.

3.3.  Здійснювати контроль за справністю електроприладів, електроустаткування, електротехніки тощо, вживати заходи щодо усунення виявлених недоліків, які можуть спричинити вихід з ладу електромережі або пожежу.

3.4.    Розробити та затвердити план заходів щодо економії електропостачання до 01.04.2019.

  1. Відповідальність за організацію роботи з безпечного функціонування електрогосподарства та енергозбереження в освітніх закладах покласти на директорів закладів освіти.
  2. Призначити відповідальною за справний стан і безпечну експлуатацію електрогосподарства в адміністративній будівлі управління освіти, молоді та спорту завідувача господарством Савчук Л.І.
    1. Завідувачу господарством Савчук Л.І.:

6.1. Забезпечити експлуатацію електрогосподарства управління освіти, молоді та спорту відповідно до Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів.

7.     На період відсутності завідувача господарством Савчук Л.І. виконання її обов'язків з питань експлуатації електрогосподарства в управлінні освіти, молоді та спорту покласти на начальника групи централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти Лінчука В.І.

8.     Вважати таким, що втратив чинність, наказ управління освіти, молоді та спорту від 23.03.2018 № 131 «Про призначення відповідального за електричне господарство в закладах освіти, молоді та спорту Святошинського району міста Києва».

  1. Контроль за виконанням цього наказу покласти на начальника групи централізованого господарського обслуговування закладів та установ освіти Лінчука В.І. та директорів закладів освіти.

 

 

Начальник                                                                   Юрій ДУБОВЕЦЬКИЙ