Наказ РУОМС "Про підсумки проведення атестації педагогічних працівників навчальних закладів в 2018 – 2019 навчальному році"

«08» квітня 2019 р.                                                                                № 98 - к

Про підсумки проведення атестації

педагогічних працівників навчальних

закладів в 2018 – 2019 навчальному році

Відповідно до пункту 6.1. Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 № 930 ( із змінами) та на підставі рішення районної атестаційної комісії ІІ рівня від 01, 02, 08 квітня 2019 року

 

Н А К А З У Ю :

 

  1. Затвердити списки педагогічних працівників закладів освіти району:

1.1. Відповідає займаній посаді;

1.2. Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії “спеціаліст вищої категорії".

1.3 Присвоєної кваліфікаційної категорії “спеціаліст вищої категорії “.

1.4. Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню “старший учитель“, “старший вихователь“, “учитель-методист“, “вихователь-методист“, "керівник гуртка-методист", "практичний психолог-методист".

1.5.Присвоєного педагогічного звання “старший вчитель“, “старший вихователь“, “учитель-методист “, “вихователь-методист“, "керівник гуртка-методист ".

2. Задовольнити клопотання керівників навчальних закладів про нагородження педагогів грамотами районного управління освіти, молоді та спорту за підсумками атестації.

3. Клопотати перед Департаментом освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) про нагородження педагогічних працівників району за підсумками атестації та роботи у 2018 – 2019 навчальному році відзнаками Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),

4. Централізованій бухгалтерії управління освіти, молоді та спорту педагогічним працівникам району, які атестувались в 2018–2019 навчальному році на районній атестаційній комісії ІІ рівня встановити новий розмір заробітної плати відповідно до цього наказу з 08 квітня 2019 року.

5. Директору науково-методичного центру Ільюку О.Є. та завідуючому сектором з кадрових питань Макаровець О.В. на нарадах керівників навчальних закладів району проаналізувати хід проведення атестації  в 2018–2019 навчальному  році.

6. Контроль за виконанням даного наказу покласти на головного бухгалтера  управління Бондарчук Т.К., завідуючого сектором з кадрових питань Макаровець О.В., директора НМЦ Ільюка О.Є.

 

Начальник                                                                   Юрій ДУБОВЕЦЬКИЙ