Наказ РУОМС "Про підготовку та проведення «Дня цивільного захисту» й «Тижня безпеки дитини» в закладах освіти району"

10.04.2019                                                                                                           № 84

 

Про підготовку та проведення «Дня

цивільного захисту» й «Тижня безпеки

дитини» в закладах освіти району

 

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 01.02.2019                                                              № 113 «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Міністерства освіти і науки України на 2019рік», листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 29.03.2019 № 063-2267, з метою практичної перевірки рівня всебічної підготовки об'єктів галузі з цивільного захисту

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Директорам закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти усіх форм власності:

1.1. Провести «День цивільного захисту» в закладах загальної середньої та позашкільної освіти в період з 15 по 19 квітня 2019 року.

1.2. Провести «Тиждень безпеки дитини» в закладах дошкільної освіти  в період з 13 по 17  травня 2019 року.

1.3. Забезпечити в межах «Дня цивільного захисту» проведення в усіх класах уроків цивільного захисту з теми «Дії у надзвичайних ситуаціях»  та практичних відпрацювань планів евакуації учасників освітнього  процесу.

1.4. Залучити представників ДСНС, медичних установ, громадських організацій для проведення практичних занять з питань цивільного захисту, надання першої долікарської допомоги з учасниками освітнього процесу.

1.5. Визначити практичну перевірку готовності закладів освіти до заходів щодо захисту учасників освітнього процесу й працівників галузі  у разі  виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру, можливих терористичних актів, організованого переведення системи роботи з мирного часу у воєнний стан.

1.6. Подати в управління освіти, молоді та спорту звіт про підсумки проведення у закладах  освіти «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» до 24.05.2019 року.

2. Директорові НМЦ  Ільюку О.Є., головному спеціалісту відділу соціального та матеріально-технічного забезпечення  Васильченко Л.Є.:

2.1. Провести спільну нараду з питання «Про стан роботи закладів освіти з цивільного захисту та головні завдання по підготовці до проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» за участю представників відділу з питань надзвичайних ситуацій Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації, фахівців Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності міста Києва з керівниками цивільного захисту закладів освіти до 15 квітня 2019 року.

2.2. Розмістити інформацію про підсумки проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини»  на сайті управління освіти, молоді та спорту.

2.3. Подати у Департамент освіти і науки, молоді та спорту інформацію про підсумки проведення «Дня цивільного захисту» та «Тижня безпеки дитини» у визначений термін.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника І. Коваленко.

 

 

Начальник                                                                           Юрій ДУБОВЕЦЬКИЙ