Наказ РУОМС "Про направлення учнів та вчителя фізичної культури на міський етап змагань з баскетболу 5х5 серед команд юнаків закладів загальної середньої освіти"

 

 

 

Від 12.04.2019 р.                                                             №91

 

Про направлення учнів та вчителя  фізичної культури на міський

етап   змагань з баскетболу

5х5  серед  команд юнаків

закладів загальної середньої освіти

На виконання листа Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  виконавчого органу Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація)                № 063-2487 від 04 квітня 2019 року «Про проведення чемпіонату  міста Києва з баскетболу 5х5 серед команд юнаків та  дівчат закладів загальної середньої освіти» та з метою підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, залучення школярів до фізичної культури і спорту, зокрема баскетболу, запобігання шкідливих звичок серед учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів  закладів загальної середньої освіти

 

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам закладів загальної середньої освіти № 35  ЗорінуВ.В,  № 185 ім. Володимира Вернадського Щербакову Є. М. № 196 Мендель О. В.,  направити 16 березня 2019 р. на змагання  команду  юнаків у кількості 10 осіб, переможців районного етапу та вчителя фізичної культури, видавши відповідний наказ по освітньому закладу до закладу загальної середньої освіти № 185 ім. Володимира Вернадського;                                                                                                                 1.1. вказаним керівникам ЗЗСО провести цільовий інструктаж з учителями та  учнями з безпеки життєдіяльності   у дорозі та під час змагань з обов’язковим записом у журналі реєстрації інструктажів.                                                                            2.  Керівнику  закладу загальної середньої освіти № 185  Щербакову Є.М.:

2.1. Створити   належні умови    для проведення   фінальних районних змагань  з волейболу серед юнаків  8-11 класів.

2.2.  Видати відповідний наказ по освітньому закладу про призначення відповідальних  осіб   за  збереження   життя і здоров'я  учнів  під   час змагань, забезпечивши медичним працівником.

3. Вчителям фізичної культури закладів загальної середньої освіти;                                                                                   3.1. представити склад команди, учнів, які за станом здоров’я віднесені до основної медичної групи;                                                                                                                   3.2. підготувати заявку на участь учнів у міських змаганнях, затверджену медичним працівником та керівником закладу освіти, учнівські квитки з фото,  ксерокопії свідоцтва про народження дитини;                                                                       3.3. заявку подати до суддівської колегії 16.04.2019 р. на 13.00. (ЗЗСО № 185 ім. Володимира Вернадського).                                                                                                          4. Початок змагань о 14.00.                                                                                                            5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на  директора науково-методичного центру Ільюка О.Є.

 

 

 

Начальник                                                                       Юрій  ДУБОВЕЦЬКИЙ