Наказ РУОМС "Про підсумки проведення районного етапу ХІІІ Міського фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців «Творчість юних#український континент»"

№ 97 від 18.04.2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про підсумки проведення районного

етапу ХІІІ Міського фестивалю-конкурсу

авторської пісні та співаної поезії

молодих авторів і виконавців

«Творчість юних#український континент»

10 квітня 2019 року ЗЗСО № 206  імені Леся Курбаса (пр. Леся Курбаса, 9а) пройшов районний етап ХІІІ Міського фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців «Творчість юних#український континент» серед учнівської молоді Святошинського району. У конкурсі взяли участь учні ЗЗСО № 76, ЗЗСО № 140, ЗЗСО № 198, ЗЗСО № 206, ЗЗСО № 304, КГСМ №1, ПНЗ Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник».

За підсумками проведення

 

НАКАЗУЮ:

 

Нагородити грамотами управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації за перемогу в районному етапі міського фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців «Творчість юних#український континент»:

переможців:

-         у номінації «Діти цивілізації»

I місце – Рябовіл Христина (ЗЗСО № 304);

ІІ місце – Гурт «Тон» Григоревський Олександр, Криков Антон (ПНЗ Центру військово-патріотичного та спортивного виховання молоді «Десантник»);

-  у номінації «Кращий виконавець співаної поезії»

I місце – Казмірук Юлія (ЗЗСО № 304);

-  у номінації «Краща національно-патріотична поезія»

І місце – Леонова Марія (ЗЗСО № 76 ім. О. Гончара);

-  у номінації «За оригінальність»

I місце – Савченко Ольга (ЗЗСО № 206);

- у номінації «Кращий виконавець авторської пісні»

І місце – Горбатенко Катерина (ЗЗСО № 198);

-  у номінації «За найяскравіше втілення сценічного образу»

І місце – Кулликова Дженнет (КГСМ № 1);

- за участь  у районному етап ХІІІ Міського фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців «Творчість юних#український континент» - Міщенко Марія (ЗЗСО № 140).

2. Керівнику закладу освіти № 304  (Шуть Г. Є.):

2.1. Забезпечити участь Рябової Христини та Казмірук Юлії у ХІІІ Міському фестивалі-конкурсі авторської пісні та співаної поезії молодих авторів та виконавців«Творчість юних#український континент», який відбудеться 24 квітня 2019 року о 15:00, у Центрі дитячої та юнацької твочості  Соломянського району, вул Героїв Севастополя, 35).

2.2. Призначити керівників груп та покласти на них відповідальність за збереження життя та здоров’я дітей у дорозі та під час проведення міського  фестивалю-конкурсу.

2.3. Провести цільовий інструктаж з супроводжуючим з охорони праці та з учнями з безпеки життєдіяльності з обов’язковим записом у журналах реєстрації інструктажів встановленого зразка.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на головного спеціаліста з питань виховної роботи О. В. Пучкову.

 

 

 

 

Начальник                                                                            Ю. ДУБОВЕЦЬКИЙ