Наказ РУОМС "Про проведення районного етапу спартакіади з військового багатоборства серед здобувачів освіти закладів освіти району"

Від 27.09.2019 №218

 

 

 

Про проведення районного етапу

спартакіади з військового багатоборства

серед здобувачів освіти закладів освіти району

 

Відповідно до плану заходів науково-методичного центру управління освіти, молоді та спорту Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації на 2019 рік та з метою формування почуття патріотизму у підростаючого покоління, набуття школярами знань, умінь та навичок ведення здорового способу життя, популяризації серед учнівської молоді військово-прикладних видів спорту, -

НАКАЗУЮ:

  1. Методисту НМЦ Стернад О.О. провести 09 жовтня о 15:00 2019 року на базі ЗЗСО №13 (вул. В.Покотила, 3) спартакіаду з військового багатоборства серед учнів загальноосвітніх та позашкільних  начальних закладів. Відповідальність за організацію суддівства та проведення змагань покласти на методиста НМЦ РУОМС Стернад О.О.
  2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:

2.1.         Забезпечити участь команд у складі 2 осіб;

2.2.         Призначити відповідальних за життя та здоров’я дітей у дорозі та під час проведення заходу;

2.3.         Забезпечити проведення цільового інструктажу з безпеки життєдіяльності учнів під час супроводу до місця змагань та в зворотному напрямку, а також під час змагань  з обов’язковим записом у журналі реєстрації інструктажів;

Для участі  в змаганнях подати заявки на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду до 07.10.2019  та принести оригінал в день змагань.         3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора НМЦ РУОМС О. Ільюка.

В.о. начальника                                                                  Іванна КОВАЛЕНКО