Наказ РУОМС від 04.11.2019 № 249 "Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в закладах освіти Святошинського району"

04.11.2019                                                                                                       № 249

 

Про проведення Тижня безпеки
дорожнього руху  в закладах освіти
Святошинського району


На виконання листа Міністерства освіти і науки України від 14.03.2019 № 1/9-154 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху», листа Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 15.03.2019 № 063-1882 «Щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руку», з метою проведення комплексної профілактичної роботи щодо запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму, для забезпечення широкої роз’яснювальної роботи щодо пропаганди безпеки дорожнього руху

 

НАКАЗУЮ:

 

1.  Директорам закладів освіти (усіх форм власності):

1.1. Організувати проведення  Тижня безпеки дорожнього руху з 11 по 17 листопада 2019 року.

1.2. Розробити та затвердити наказами конкретні плани проведення Тижня безпеки дорожнього руху.

1.3. Провести оперативно-методичні наради з відповідальними з охорони праці та безпеки життєдіяльності, вчителями та вихователями щодо організації в освітніх закладах вищезазначеного заходу.

1.4. Взяти під особистий контроль своєчасність та якість проведення заходів.

1.5. Включити до плану проведення Тижня заходи щодо профілактики дорожньо-транспортного травматизму, організувати вивчення здобувачами освіти Правил дорожнього руху, основних правил поведінки пасажирів при користуванні метрополітеном та іншими видами транспорту.

1.6. Організувати зустрічі здобувачів освіти з представниками Національної поліції та батьками-водіями на тему дотримання правил дорожнього руху.

1.7. Провести єдиний урок «Безпека на дорозі – безпека життя», присвяченого важливості носіння світлоповертаючих елементів та профілактиці екстремального хобі – зачепінгу, з відповідним записом на сторінках класного журналу.

1.8. Провести консультації  для батьків здобувачів освіти щодо забезпечення захисту життя та здоров'я дітей в процесі дорожнього руху, поліпшення засвоєння дітьми норм безпечної поведінки на дорозі.

1.9. Розгорнути цілеспрямовану роз’яснювальну роботу з безпеки на дорогах серед усіх учасників руху за допомогою засобів масової інформації (шкільне радіо, шкільний сайт) та наочної агітації на тему «Дитинству – безпечні дороги».

1.10. Провести цикл виховних заходів з питань повторення знань з безпеки дорожнього руху у формі бесід, зустрічей, вікторин, конкурсів, творчих робіт, заочних подорожей, уявних мандрівок, інсценізацій, рольових і сюжетних ігор, створення відеороликів соціальної реклами, театралізованих та аматорських вистав.

1.11. Забезпечити проведення практичних навчань домедичної допомоги постраждалим у наслідок дорожньо-транспортних пригод під гаслом «Знаю, вмію, врятую» із залученням медичних працівників та інших фахівців.

1.12. Розмістити листівки (пам'ятки), інформаційні плакати  щодо правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму.

1.13. Спланувати та провести індивідуальні та групові профілактичні бесіди зі здобувачами освіти стосовно безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами, самокатами тощо.

1.14. Надати інформацію про виконання цього наказу в управління освіти, молоді та спорту до 22.11.2019 року.

2.  Головному спеціалісту Васильченко Л.Є.:

2.1. Надати необхідну практичну та методичну допомогу педагогічним колективам закладів освіти у підготовці та проведенні заходу.

2.2. Узагальнити інформацію щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху та подати  в Департамент освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

В. о. начальника                                                                     Іванна КОВАЛЕНКО