Наказ РУОМС від 06.11.2019 № 256 "Про проведення I-II етапів ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика у 2019/2020 навчальному році"

Від 06.11.2019 № 256

 

Про проведення  I-II етапів

ХХ  Міжнародного конкурсу

з  української мови

імені Петра Яцика

у 2019/2020 навчальному році

 

На   виконання Указу Президента України від  09  листопада  2007 року № 1078 /2007   «Про   Міжнародний  конкурс з  української мови імені Петра Яцика» ,  Положення про Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика , затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 13 березня  2008 року   № 168 ,  зареєстрованого в  Міністерстві  юстиції України 15 липня 2008 року за  № 643/15334 , наказу  Департаменту освіти і науки  від 11.10.2019  року,  та з метою сприяння утвердженню державного статусу української мови , піднесенню її престижу серед учнівської молоді

 

 

НАКАЗУЮ:

 

 

1. Провести в 2019/20120 навчальному році  I-II  етапи   ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

2. Затвердити склад оргкомітету та журі II  (районного) етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української  мови імені Петра Яцика, що додається.

3. Директорам закладів освіти:

3.1. Провести  І (шкільний ) етап 8  листопада 2019 року  в 3 -11 класах ,   II  (районний)  14 листопада    о 14 -30   в  5-11 класах,  ЗЗСО  № 76 , 3-4 класах о 14-00, ЗЗСО  №  83  ХХ  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика .

3.2. Подати списки переможців   I  (шкільного)  етапу до оргкомітету  II (районного) етапу    ХХ  Міжнародного конкурсу з української  мови імені  Петра Яцика  до управління освіти , молоді та спорту ,  РНМЦ  каб. № 207 до 12 листопада 2019 року.

3.3. Забезпечити участь переможців  II  (районного) етапу в  III ( міському) етапі   ХХ  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

3.4. Забезпечити участь учителів у роботі оргкомітету та журі II (районного) та  III  (міського) етапів  ХХ  Міжнародного конкурсу  з української мови імені  Петра  Яцика.

3.5. Відповідальність за життя і здоров’ я учнів у дорозі та під час проведення II (районного) та III  (міського))  етапів  ХХ  Міжнародного конкурсу  з української мови імені Петра Яцика покласти на особу , яка супроводжує учнів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора науково-методичного центру Ільюка О.Є.

 

 

 

В. о. начальника                                                          Іванна КОВАЛЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом управління освіти,

молоді та спорту

від  __________  2019   №

 

 

СКЛАД

оргкомітету ІІ (районного) етапу

ХХ  Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

 

  1. Ільюк О.Є., директор  районного  науково-методичного центру, голова організаційного комітету
  2. Сидоренко М.Д., учитель ЗЗСО № 140
  3. Денисюк Л.М., учитель ЗЗСО № 297
  4. Галат О.М., учитель ЗЗСО № 281
  5. Безрука Л.С., учитель ЗЗСО № 253

6 .Сурмієвич І.І., учитель гімназії № 154

7. Одинецька С.О., учитель  ЗЗСО №  76

8. Литовченко С.В.,  учитель ЗЗСО № 13

9. Сушко Н.М., учитель ЗЗСО № 215

10. Буренко Л.П.,  учитель ЗЗСО  № 40

11. Грабко С.В., учитель  ЗЗСО № 203

12. Василенко Л.П.,  учитель ЗЗСО № 50

13. Сидорчук Е.І., учитель ЗЗСО № 83

14. Малихіна С.О., учитель ЗЗСО № №72

15. Лупішко Т.М., учитель ЗЗСО № 185

16. Морозовська Н.Ф., ЗЗСО № 76

17. Котлярова В.К., ЗЗСО № 205

18. Стополянська Л.С. учитель ЗЗСО № 215

 

 

 

Директор  РНМЦ                                               Олег ІЛЬЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом управління освіти,

молоді та спорту

від  ___________2019 р. №__

СКЛАД

журі ІІ (районного) етапу

ХХ Міжнародного конкурсу

з української мови імені Петра Яцика

 

  1. Вернигора О.І., методист районного науково-методичного центру, голова журі
  2. Біла Л.М.., учитель  ЗЗСО №200
  3. Крилевець М.С., учитель ЗЗСО №254
  4. Кузьменко Т.М., учитель  ЗЗСО №317
  5. Котлярова М.С., учитель ЗЗСО №235
  6. Павленко В.В., учитель ЗЗСО №13
  7. Плешкун Л.В.., учитель ЗЗСО №254
  8. Гумега М.М., учитель ЗЗСО №281
  9. Білан Л.О., учитель ЗЗСО №196
  10. Шельвінська В.А. учитель ЗЗСО №196
  11. Гончарук Л.М.., учитель ліцею «ЕКО»
  12. Поліщук П.М., учитель ЗЗСО №35
  13. Дзюбенко Г.В., учитель ЗЗСО№206
  14. Харицька Л.І., учитель ЗЗСО №55
  15. Новгородська О.Г., учитель ЗЗСО №235
  16. Матвієнко Н.І., учитель ЗЗСО№96
  17. Андрієвська Н.Ю. учитель ЗЗСО № 83
  18. Дацько В.А., учитель ЗЗСО№185
  19. Дудучава В.Д., учитель ЗЗСО №197
  20. Коваленко Ю.В.,  учитель ЗЗСО №197
  21. Блізніченко О.А., учитель  ЗЗСО №206
  22. Минько Н.І., учитель ЗЗСО №222
  23. Мардар С.Ф., учитель ЗЗСО №162
  24. Кравець О.С., учитель гімназія №287
  25. Приходько О.Ю., учитель гімназія №287
  26. Філіпчук М.М., учитель ЗЗСО №288
  27. Руденко Т.В., учитель ЗЗСО №304
  28. Спиченко  Н.М.. учитель гімназії «Академія»
  29. Момот О.Г., учитель ЗЗСО № 196
  30. Назаренко Л.Б., учитель ЗЗСО № 222
  31. Наглюк Т.В., учитель СЗШ №253

 

Директор  РНМЦ                                               Олег ІЛЬЮК