Наказ РУОМС від 06.11.2019 № 254 "Про проведення І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»

Від 06.11.2019  № 254
Про проведення І  туру
Всеукраїнського конкурсу
«Учитель року-2020»

 

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489   «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 р. № 638 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 16 травня 2018 р. № 370), наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 р. № 798 «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», з метою підвищення престижності професії вчителя, виявлення і підтримки талановитих педагогічних працівників


НАКАЗУЮ:

 

  1. Провести І тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2020»
    у номінаціях «Зарубіжна література», «Історія», «Образотворче мистецтво», «Початкова освіта», «Хімія»  в  листопаді   2019 року  (Додаток 3).
  2. Затвердити склад організаційного комітету та фахових журі проведення І (районного) туру конкурсу «Учитель року – 2020» (Додатки 1, 2).

3. Директору районного науково-методичного центру Ільюку О.Є.:

3.1.         Забезпечити організаційно-методичний супровід проведення І (районного) туру конкурсу «Учитель року – 2020».

3.2.         Подати інформацію про результати проведення І (районного) туру конкурсу та заявку на участь педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району в ІІ (міському) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»  до Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка до 23 грудня 2019 року.

3.3.         Забезпечити участь переможців І (районного) туру в ІІ (міському) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020».

4. Директорам закладів загальної середньої освіти району організувати роботу педагогічних працівників – учасників І (районного) туру конкурсу та вчителів – членів фахових журі шляхом коригування розкладу уроків (Додатки 2,3).

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на директора районного науково-методичного центру Ільюка О.Є.

 

 

 

 

 

В.о. начальника                                                                        Іванна КОВАЛЕНКО

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до наказу РУОМС

від 06.11.2019 №254

 

СКЛАД

організаційного комітету проведення І (районного) туру Всеукраїнського

конкурсу «Учитель року – 2020»

 

1. Ільюк О.Є. –  голова, директор районного науково-методичного центру.

 

Члени організаційного комітету:

2. Андрушко Т.О. – методист РНМЦ;

3. Грищук І.С. – методист РНМЦ;

4. Петренко П.Г. – методист РНМЦ;

5. Стернад О.. – методист РНМЦ;

6. Вернигора О.І. – методист РНМЦ;

7. Хоменко Г.Г. – методист РНМЦ;

8. Новикова Г.Й. – методист РНМЦ ;

9. Марченко Н.В. – директор ЗЗСО № 162;

10. Куца С. В. – директор ЗЗСО № 197

11. Мендель О.В. – директор ЗЗСО № 196;

12. Семенюк О.Є. – директор ЗЗСО № 140.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор РНМЦ                                                        Олег ІЛЬЮК

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до наказу РУОМС

від 06.11.2019 №254

 

СКЛАД

журі проведення І (районного) туру Всеукраїнського

конкурсу «Учитель року – 2019»

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

Хоменко Г.Г. – голова журі, методист РНМЦ;

Члени журі: Муха Г.І., вчитель ЗЗСО № 317

Данковська А.О., вчитель ЗЗСО № 235

Щербина Н.І., вчитель ЗЗСО № 254

Гейко Г.В., вчитель ЗЗСО № 72

Чорнокожа Л.В., вчитель гімназії «Академія»

 

Номінація «Зарубіжна література»

Вернигора О.І. , методист РНМЦ, голова журі

Члени журі:  Грідіна І.І., учитель  ліцею  «Еко»  № 198 , член журі

Проскуріна С.Б., учитель гімназії «Академія», член журі

Біла Л.М., учитель ЗЗСО №200, член журі

Плешкун Л.В., учитель ЗЗСО №254, член журі.

 

Номінація «Історія»

Андрушко Т.О. – голова журі, методист РНМЦ;

Члени журі:  Ушакова Т.М., вчитель-методист ЗЗСО №253,                                             Оцун О.І.,  вчитель-методист ЗЗСО №215,                                                                                      Борщевська Г.М.,  вчитель-методист ЗЗСО №235,                                                                             Павленко С.І,  вчитель-методист ЗЗСО №185

Номінація «Початкова освіта»

Новикова Г.Й. – голова журі, методист РНМЦ;

Члени журі: Мендель О.В., директор ЗЗСО № 196,

Пономаренко О.М., заступник директора ЗЗСО №35,

Росолова Л.М., вчитель- методист ЗЗСО №281,

Титаренко Л.В., вчитель-методист ЗЗСО №40

Коваленко Т.В., вчитель вищої категорії ЗЗСО №35

 

Директор РНМЦ                                                                Олег ІЛЬЮК

 

 

Додаток 3

до наказу РУОМС

від 06.11.2019 №254

 

Проведення І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року – 2020»

 

Конкурсне випробування «Урок»

 

№ з/п

Номінація

Дата проведення

ЗЗСО

Уроки

Учасники

1.

Образотворче мистецтво

20.11.2019

21.11.2019

ЗЗСО № 317

3,4

Ажеганова М.Г. (ЗЗСО № 76)

Кизуб С.Д. (ЗЗСО № 197)

Шкарупська Н.В. (ЗЗСО № 185)

Вахрушева В.Ф. (ЗЗСО № 215)

Яковлева В.М. (ЗЗСО № 317)

Конанчук А.В. (ЗЗСО № 35)

2.

Початкова школа

26.11.2019

27.11.2019

28.11.2019

ЗЗСО № 196

2,3,4

2,3,4

2,3

Хмельницька Т.Л.(ЗЗСО №50)

Сержанська Н.В.(ЗЗСО №76),

Васильєва І.М.(ЗЗСО № 96),

Курись О.О.(ЗЗСО №185),

Столпер О.В.(Ліцей «Еко»),

Лавренюк О.В.(ЗЗСО № 215),

АндрусишинЛ.М.(ЗЗСО №254)

Філімонова І.В.(ЗЗСО №304)

3.

Історія

28.11.2019

ЗЗСО №140

2,3,4,5,6

Історія України

Каменецька А.В. (ЗЗСО №304), КрупінаО.Ю. (ЗЗСО №50), Матвійчук І.А.(ліцей «Еко» №198), Панченко К.М.

(ЗЗСО №281), ЦибокА.А. (ЗЗСО №96)

 

4.

Зарубіжна література

04.12 2019 року.

 

ЗЗСО № 197

 

Жеребкування  ( за 2 дні), 9.00- 14-00.

 

 

Конкурсні випробування

 

Номінація «Образотворче мистецтво»

№ з/п

Конкурсні випробування

Дата, час

ЗЗСО

Учасники

1.

«Дослідження»

13.11.2019, 15-00

 

ЗЗСО № 317

Ажеганова М.Г. (ЗЗСО № 76)

Кизуб С.Д. (ЗЗСО № 197)

Шкарупська Н.В. (ЗЗСО № 185)

Вахрушева В.Ф. (ЗЗСО № 215)

Яковлева В.М. (ЗЗСО № 317)

Конанчук А.В. (ЗЗСО № 35)

2.

«Методичний практикум»

14.11.2019, 15-00

3.

«Практична робота»

15.11.2019, 15-00

4.

«Тестування з фахової майстерності»

15.11.2019, 15-00

 

 

Номінація «Початкова освіта»

 

№ з/п

Конкурсні випробування

Дата, час

ЗЗСО

Учасники

1.

«Проект»

19.11   12.00

ЗЗСО № 196

Хмельницька .Л.(ЗЗСО №50)

Сержанська Н.В.(ЗЗСО №76),

Васильєва І.М.(ЗЗСО № 96),

Курись О.О.(ЗЗСО №185),

Столпер О.В.(Ліцей «Еко»),

Лавренюк О.В.(ЗЗСО № 215),

АндрусишинЛ.М.(ЗЗСО №254)

Філімонова І.В.(ЗЗСО №304)

2.

«Методичний практикум»

19.11    9.00

ЗЗСО № 196

3.

«Практична робота»

20.11    9.00

ЗЗСО № 196

4.

«Тестування з фахової майстерності»

20.11    13.00

ЗЗСО № 196

 

 

Номінація «Історія»

 

№ з/п

Конкурсні випробування

Дата, час

ЗЗСО

Учасники

1.

«Проект»

25.11.2019   15.30

№140

Каменецька А.В. (ЗЗСО №304), КрупінаО.Ю. (ЗЗСО №50), Матвійчук І.А.(ліцей «Еко» №198), Панченко К.М. (ЗЗСО №281), ЦибокА.А. (ЗЗСО №96)

2.

«Методичний практикум»

26.11.2019   15.30

№140

3.

«Практична робота»

25.11.2019   14.00

№140

4.

«Тестування з фахової майстерності»

26.11.2019   14.00

№140

 

Номінація «Зарубіжна література»

 

№ з/п

Конкурсні випробування

Дата, час

ЗЗСО

Учасники

1.

«Методичний практикум»

03.12.2019, 14- 00 – 18-00

 

ЗЗСО № 197

(за 1 день кейс конкурсного випробування)

2.

«Практична робота»

05.12.2019, 14. 30  -  17.30

ЗЗСО № 197

3.

«Тестування з фахової майстерності»

05.12.2019, 14.30- 17.30

 

ЗЗСО № 197

4.

«Майстер-клас»

03.12. 2019р., 14-00  -   18 -00

ЗЗСО № 197

 

 

 

 

 

 

Директор РНМЦ                                                                                Олег  ІЛЬЮК